O MNIE

Mama 5-letniej Ady, z zamiłowaniem do grafiki komputerowej.

Blog założony został z chęci podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat kosmetyków i w takiej wersji początkowo funkcjonował. Szybko okazało się jednak, że niestety czasu nie wystarcza w 100% na obie pasje, które dodatkowo połączone z wychowywaniem córki, były niewykonalne do zrealizowania, dlatego postanowiłam przekształcić blog i zająć się jedynie tym, czym zajmuję się również na co dzień, tj. grafiką, a głównie (choć nie tylko) tworzeniem logotypów i brandingu dla firm. Mam nadzieję, że i ten temat kogoś zainteresuje, jeśli tak, będzie mi bardzo miło :)Wszystkie zdjęcia i teksty są mojego autorstwa lub moją własnością chyba, że napisałam inaczej. Nie zezwalam na kopiowanie ani treści, ani zdjęć bez wcześniejszego kontaktu ze mną.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję serdecznie za każdy pozostawiony komentarz. Na każdy staram się odpowiedzieć - jeśli wrócisz za jakiś czas, na pewno znajdziesz odpowiedź :)

Dziękuję za każde dodanie mojego bloga do Waszych obserwowanych blogów - jest mi wtedy niezmiernie miło :)

Jednocześnie bardzo proszę o nie zostawianie komentarzy z odnośnikiem do bloga w ramach zareklamowania się oraz z pytaniami typu obserwujemy - takie komentarze będą usuwane. Dziękuję :)